pondělí 14. července 2014

Blind (14)


No..užívám si prázdniny, tak i vy si užívejte a příjemné čtení :)

Matty

„Rád vás poznávám.“ řekl Jonathan s křečovitým úsměvem na tváři.
„Jo já vás taky.“ odpovídal Matty stále ještě zaskočeně. Přece nevlezl do baráku tomu šmejdovi, který ublížil Patrickovi..
„Říkala jsem chlapci, že se vrátíme později a potom ho odvezeš, ano?“
„Jistě miláčku, přece nenecháme dítě potulovat v noci po venku.“
„Nejsem dítě.“ Procedil Matty skrze zuby naštvaně.
Jonathan samozřejmě předstíral před svou manželkou, že Mattyho vidí poprvé a že se mu zamlouvá. Přitom oba dobře věděli, jak jeden druhého nesnášejí.
Poté, co manželé odešli, tak se Matty chtěl věnovat malému Dominikovi, jenže ten si stihl zapnout televizi, na kterou se zaujetím hleděl. Matty se rozhodl chlapce nevyrušovat, dokud byl klidný a nezlobil.
Vylovil z kapsy u riflí telefon a podíval se, jestli mu třeba..
Patrick napsal smsku!

Hodně štěstí s hlídáním malého prcka. Doufám, že bude pořádně zlobit. PS: V kolik končíš?

Ty mi teda přeješ. Nevím asi až kolem jedenácté.

Tak pozdě? Chtěl jsem tě ještě dneska vidět.

Patrick

Jakmile odeslal svou poslední zprávu, tak mu telefon málem vypadl z ruky, jak se snažil někde zmáčknout tlačítko zpět. Kruci tohle přece nemohl odeslat. Ne Mattymu. Chtěl jsem tě ještě dneska vidět? Taková hloupá věta, která mu jistě zamotá hlavu, jenomže..sám Patrick měl hlavu zamotanou.
Jasně v poslední době spolu trávili spoustu času…lépe by se počítalo, kolik času spolu NEtrávili. Pokud neseděli ve škole, tak vypadli ven nebo případně zalezli k Patrickovi domů. Jedinou dobou, kdy nebyli spolu byla noc. A zrovna dneska..Patrick chtěl Mattyho u sebe.
Neměl depresi nebo tak, ale prostě toužil po tom, aby vedle něj dnes v noci někdo spal a chtěl, aby ten někdo byl Matty.
Matty

Zíral na smsku s otevřenou pusou. Ještě jednou zkontroloval číslo odesílatele, jestli se nijak nespletl.
Že by se něco změnilo? Cítil snad Patrick něco jinak a chtěl se mu s tím zrovna večer svěřit?

Pokud neusneš, tak se zastavím.

Platí.

Odpověděl Patrick. Skutečně Mattyho zajímalo, proč tak najednou Patrick potřeboval jeho společnost. Nehodlal se tomuto pozvání však bránit. Pokud měl příležitost dostat se k Patrickovi blíž, tak jí hodlal využít. Vždyť o něčem takovém snil už pekelně dlouho a ono..konečně se to splnilo.
Po asi hodinové pohádce Mattymu přišlo,že si Dominic spíš odpočinul, než aby se unavil. Musel chlapečkovi slíbit, že si s ním bude hodinu hrát a potom už půjde spát, aby se maminka nezlobila.
Jediné Mattyho štěstí bylo, že Dominic netušil, jak dlouho asi trvá hodina a když ho po půl hodině zahnal do postele s tím, že už je čas, tak Dominic neprotestoval.
Mattymu nebylo ani trochu líto jeho malé lži, protože to udělal pro vyšší dobro..no vlastně pro svůj klid.
Když dorazili Freshovi, tak od paní domu dostal zaplaceno za hlídání.
„Běž ho odvézt, lásko.“
„Ne to je dobré, madam.“
Jenomže ta ženská se nedala přemluvit a Jonathan s ním vyšel před dům.
„Nestojím o tvůj odvoz, takže to klidně můžeš otočit.“
„Myslím, že by ses semnou měl bavit jinak. Jsem dospělý a..“
„Měl bych se s tebou jinak bavit potom, cos tak vyjebal s Patrickem?“
„Ztiš se trochu. Ano Patrick byl jeden z těch lepších milenců, i když ta jeho naivní utkvělá představa o tom, že spolu budeme navěky byla trochu hloupá.“
„Opravdu nejradši bych ti vrazil, ale kdybys došel z přeraženým nosem, tak vaše dítě už bych hlídat nemohl. Dobrou noc, bastarde.“ Pověděl Matty nasupeně, otočil se zády a vyrazil do noci..vlastně za Patrickem.
Čím více se vzdaloval, tak tím více ustupoval adrenalin, který se v něm vztekem nahromadil.
Opravdu by ho dokázal praštit nebo si to jen myslel?

Patrick

Už asi hodinu seděl na schodech před jejich domem a čekal, kdy se zjeví Matty. Uvařil si horké kakao, ale vedle něj už ležel jen prázdný hrneček. Co když by si dal Matty taky? Ne nesmí jít dělat kakao, později. Potřebuje tady být, až on přijde, aby..
Zavrzala branka a Matty se po dlouhém čekání konečně objevil.
„Ahoj.“ usmál se a kráčel směrem k němu. Pokaždé, když se viděli, tak se ten blbeček tak přihlouple usmíval. Vlastně to bylo roztomilé. Celý byl roztomilý zvláště s těmi kudrnatými vlásky, které si stále zkracoval, aby nevypadal jako princeznička z pohádky.
Patrick se vyšvihnul na nohy.
V ten okamžik vůbec nepřemýšlel. Prostě se zvedl a nakráčel přímo před Mattyho. Jednou rukou ho objal kolem pasu a přitiskl těsně až k sobě. Druhou rukou mu vjel do vlasů, naklonil se a políbil ho.

3 komentáře:

 1. :3 Konečně :'33 Problém je, že teď asi neusnu :D Jinak krásná kapitolka :3 Asi jako všechny ^^

  OdpovědětVymazat
 2. Oww :3333 moc se ti to povedlo :33 krásný díl :3
  Yasu <3

  OdpovědětVymazat
 3. krásné přivítání <3

  OdpovědětVymazat